O nás

… aneb trochu jiná realitka…

Působíme na českém trhu již řadu let, ale roku 2010 jsme založili naši realitní kancelář, abychom po letitých zkušenostech mohli nabízet „trochu jiný servis“, než je běžné na zdejším realitním trhu.

Jsme sice malá, avšak stabilní realitka, a protože nepatříme pod žádnou frachisu ani pod žádnou velkou realitní kancelář, můžeme s klientem jednat rychleji a individuálněji a vše přizpůsobit jeho potřebám. Cca 90% naší klientely, jsme získali na základě dobrých referencí od našich stávajících spokojených klientů.

Nabereme Vaší nemovitost a vystavíme na minimálně 13 ti hlavních realitních serverech, zajistíme kvalitní inzerci, zprostředkovatelské, rezervační, kupní smlouvy, advokátní úschovy, případně vyřízení úvěru (výběrem z nabídek ze všech hypotečních úvěrů a stavebních spořitelen, který bude pro Vás nejvýhodnější, ušetříme Vám jak čas, tak peníze).

Navíc během prodeje Vám zprostředkujeme energetický štítek a po prodeji za Vás uděláme daňová přiznání a zajistímei zaplacení daně z nabytí nemovitých věcí.  Aby Vy jako klient, který nemovitost prodává jednou za život, stejně tak jako kupující, jste s celým procesem neměli žádnou starost, zbytečné náklady a hlavně se cítili v klidu a bezpečně.

Kompletní právní služby (jsou v ceně provize včetně advokátní úschovy) rychle a spolehlivě zajišťuje nezávislý AK JUDr. Jana Rotha v kancelářích na Kladně a v Praze.  Poradíme vám také v případě exekucí, insolvencí, dědičných, rozvodových, či jiných majetkových vyrovnání a právních sporů. V případě, že máte svého právního (nebo úvěrového) poradce, rádi mu poskytneme maximální hladkou součinnost.

Naši makléři jsou zkušení jak z oblasti obchodu, tak mají předešlou praxi ve stavebnictví nebo zabezpečení, financování a pojištění nemovitostí, marketingu a reklamě apod. Jako tým odborníků, tak veškeré případy zajišťujeme od A – Z.

!!! To co jako jediní v republice nabízíme je, nadstandardní servis, který provádíme v rámci zhodnocení a údržby nemovitosti před a během prodeje: sekání zahrad, nízkonákladové vyklizení nemovitostí a stěhování, rozdělení pozemků, územní změny, právní a jiné spory. A v případě rekonstrukcí a modernizací, zajistíme návrhy architektonických studií dle vašich představ, návrhy interiérů v 3D, ocenění rekonstrukcí (kompletní dokumentace pro získání úvěrů), až po doporučení odborníků na realizaci apod.

Prošli jsme jak různými školeními, tak máme hlavně potřebné mnohaleté zkušenosti s prodejem a pronájmem nemovitostí, v zastupování našich klientů při jednání s místními i stavebními a finančními úřady a příslušnými katastry, se zadluženými nebo jinak blokovanými nemovitostmi, s insolvencemi apod.

Jsme členové Realitní komory ČR a dodržujeme Etický kodex. Chráníme navíc naše klienty před devalvací nabízené nemovitosti více realitkami ve stejné inzerci, takže spolupráce a dělba naší provize s druhou stranou (jinou realitní společností) je možná, ale pouze v případě, že je to v zájmu vás - klienta.

Naše zprostředkovatelské smlouvy jsou na dobu neurčitou, a v případě, že by byl klient nespokojený, může ukončit spolupráci s námi i okamžitě.